"Prawdziwe Życie w Bogu"

ALFABETYCZNY WYKAZ TEMATÓW


A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ź Ż


 

S

 


 

SZATAN

 

 

 

SZATAN ISTNIEJE, LECZ WIELU NIE WIERZY W NIEGO

 

7.03.87

Chcę, aby Moje dzieci zrozumiały, że ich dusze istnieją i że diabeł jest rzeczywistością. Nie jest mitem nic, co zostało napisane w Moich Świętych Pismach. Szatan istnieje i dąży do tego, aby zgubić wasze dusze. Cierpię, widząc was uśpionych i nieświadomych jego istnienia. Przychodzę dać wam ostrzeżenia, znaki, ale ilu z was będzie czytać Moje ostrzeżenia jak czarodziejskie baśnie?

 

 

BÓG I SZATAN WALCZĄ O KAŻDĄ DUSZĘ

 

19.02.87

Ja jestem z wami. Jednak szatan także wam towarzyszy, bo znalazł sposoby zwodzenia was i doprowadzenia do tego, abyście wpadli w jego bezbożne sieci. Ja, Bóg, nie mogę was pozostawić, gdy idziecie na zatracenie. Jestem tu, aby uwolnić was od jego wad. Stoję przed wami po to, byście się dowiedzieli, kto jest waszym Zbawcą. Powracam raz jeszcze, z Moim Sercem w Dłoni, aby wam Je ofiarować. Czy Je odrzucicie? Czy odrzucicie Mój Pokój?

 

 

SZATAN ZNIECHĘCA NAS, PRÓBUJE NAS ODCIĄGNĄĆ OD TEGO, CO POCHODZI OD BOGA I FAŁSZUJE JEGO DZIEŁA

 

19.02.87

– Podobnie jak pozwalam ci przywoływać Mnie w każdym momencie w ten sposób i być ze Mną razem, tak dopuszczam też, że bramy szatana są otwarte. Objawienie nie będzie łatwym zadaniem, szatan bowiem będzie z tobą walczył, aby cię zniechęcić, podsuwając ci nieodpowiednie słowo.

– Zatem, Panie, Twoje objawienie mogłoby mnie zwieść!

– Nie, ani ono cię nigdy nie wprowadzi w błąd, ani nikt inny. Nauczyłem cię rozpoznawać Mnie, Vassulo.