Wszystkie dostępne książki z Orędziami "Prawdziwe Życie w Bogu", z modlitwami, a także omówieniami i autobiografią samej Vassuli.

 • Prawdziwe Życie w Bogu (Zeszyty 1-114) Komplet książek

  W skład kompletu wchodzą:

  "Prawdziwe Życie w Bogu" zeszyty 1-45 | "Prawdziwe Życie w Bogu" zeszyty 46-90 | "Prawdziwe Życie w Bogu" zeszyty 91-114 | Od roku 2020 nowy dodatkowy tom z Orędziami z lat 2003-2020!

  To książka, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Zawiera zapis przeżyć mistycznych Vassuli Ryden, prawosławnej obrządku greckiego, która od roku 1985 otrzymuje wewnętrzne natchnienia w postaci pouczeń Jezusa Chrystusa, Boga Ojca, Ducha Świętego oraz Matki Najświętszej i św. Michała Archanioła.

 • Prawdziwe Życie w Bogu - Wyjaśnienia z Kongregacją Nauki Wiary

  Całość dotąd nieznanej KORESPONDENCJI VASSULI Z KONGREGACJĄ NAUKI WIARY, której część została najpierw opublikowana w 14 tomie Orędzi. Na prośbę kard. J. Ratzingera ma zostać upubliczniona na całym świecie poprzez niniejszą publikację, początkowo rozpowszechnianą bezpłatnie tylko wśród duchowieństwa. Obecnie można ją sprzedawać także osobom świeckim dla odzyskania części funduszy na kolejny dodruk.

 • PRAWDZIWE ŻYCIE W BOGU – Orędzia z lat 1986-2020

  PRAWDZIWE ŻYCIE W BOGU – orędzia z lat 1986-2020, w jednym tomie - 1472 strony!

  Książka zawiera wszystkie orędzia otrzymane przez Vassulę Ryden, od chwili jej spotkań z Aniołem Danielem oraz po okresie oczyszczenia duchowego i głębokim nawróceniu, orędzia dyktowane jej przez Boga.

 • PRAWDZIWE ŻYCIE W BOGU – Orędzia z lat 2003-2020

  Zapowiedź wydawnicza. Książka w sprzedaży od 15 czerwca 2020.

  PRAWDZIWE ŻYCIE W BOGU – orędzia z lat 2003-2020. Książka zawiera dotąd niepublikowane orędzia, które Vassula upubliczniła dopiero po kilku latach przerwy od wcześniejszych publikacji.

  Ostatnie orędzie z tej książki ma datę 13 marca 2020. Książka stanowi uzupełnienie 3-tomowego wydania (w twardej oprawie) lub jeśli ktoś posiada wydanie wielotomowe, to według numeracji tego poprzedniego wydania jest to tom 15.

   

 • René Laurentin - JAK ROZPOZNAĆ ZNAK DANY PRZEZ BOGA

  Odpowiedź na zarzuty wobec Vassuli Ryden

  René Laurentin (1917-2017) to znany na całym świecie mariolog, ekspert Soboru Watykańskiego II, członek Papieskiej Akademii Maryjnej, laureat prestiżowych nagród oraz wykładowcy na Uniwersytetach katolickich świata. W książce zostały podjęte m. in. takie tematy jak: funkcja i znaczenie objawień prywatnych, jak rozeznawać, zastosowanie kryteriów rozeznawania, Vassula: bilans zarzutów i uzasadnienie obiektywności oceny, i wiele, wiele więcej.

 • Vassula Ryden - MODLITEWNIK DLA GRUP "PRAWDZIWEGO ŻYCIA W BOGU"

  Modlitewnik, który służyć może wszystkim, pragnącym modlić się we wspólnocie, zgodnie ze wskazówkami przygotowanymi przez Vassulę. Jest przewodnikiem po takiej modlitwie, w gronie przyjaciół, w rodzinie, a czasem nawet, jeśli nie ma innej możliwości, indywidualnie.

 • Vassula Ryden - NIEBO ISTNIEJE NAPRAWDĘ, ALE PIEKŁO RÓWNIEŻ

  „Niebo istnieje naprawdę, ale Piekło również” to historia niesamowitej drogi, jaką przebyła Vassula. Wyruszyła w nią pewnego dnia w listopadzie 1985 i od tamtej chwili nie ustaje w pełnieniu Bożej misji ukazywania światu prawdy. Jej rozmowy z Bogiem stanowią jasne przesłanie skierowane do całej ludzkości, by powróciła ona na ścieżkę cnoty.

 • Vassula Ryden - PIEŚŃ OBLUBIEŃCA

  Vassula Ryden, autorka dziennika duchowego "Prawdziwe Życie w Bogu" usłyszała 22 czerwca 1998 słowa Ducha Świętego:

  "Ja, Miłujący ludzkość, Pan Bóg, proszę cię, córko Trójcy: weź dwa inne kantyki, które ci wyśpiewał Ojciec i Syn, dołącz je do tego i nazwij Nasze Dzieło: PIEŚŃ OBLUBIEŃCA."

 • Vassula Ryden - PRAWDZIWE ŻYCIE W BOGU (Zeszyty 1-45)

  W obecnym, nowym wydaniu tom I obejmuje zapiski z okresu pierwszych rozmów z Aniołem Stróżem oraz rozmowy z Bogiem i Jego Matką czyli zawarte w Zeszytach 1-45. Wprowadzenie napisał ks. prof. René Laurentin.

   

 • Vassula Ryden - PRAWDZIWE ŻYCIE W BOGU (Zeszyty 46-90)

  W obecnym wydaniu tom II obejmuje zapiski z okresu od 18 września 1990 do 23 czerwca 1997 (Zeszyty 46-90).